Vizyon&Misyon
Buradasınız: Anasayfa / Vizyon&Misyon
Vizyon&Misyon

Misyonumuz;

  • Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini en iyi hizmetle karşılamak, müşterilerimizdeki güvenden ve kaliteden ödün vermeden daima sektördeki iyi firmalardan biri olmaktır.
  • Standardın üstünde ürünler üretip, ürün kalitesini sürekli yükseltmek, karlı ve ülkeye yararlı bir firma olmak, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızdan ve değerlerimizden ödün vermeyen yenilikçi bir firma olmaktır.
  • Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla profesyonel bir takım oluşturarak yalın güvenilir demokratik bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.
  • Zaman içerisinde güçlendirilmiş makine parkurumuzla, kalite sistemlerini izleyerek ve uygulayarak, daha kaliteli üretim anlayışıyla, modern yöntemleri ve teknolojiyi de arkasına alarak sektördeki başarısını sürekli hale getirmektir.

Vizyonumuz; 

Firmamız daima müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak sadece en bilinen değil hep beğenilen ilkesini benimseyen,sürekli kendini yenileyen ve geliştiren,araştırmacı ve dinamik bir kurum olmayı hedeflemektedir. Ayrıca toplam kalite prensiplerine inanmış çalışanlarımızla birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için, teknolojimizi,ve kalitemizi sürekli iyileştirerek ürünlerimizi sunduğumuz pazarda lider ve öncü olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın